Новини

  Лекції на тему "Булінг вмій протистояти"

  .  27.02.2020 року працівником Калинівського бюро правової допомоги Аліною Пиндик  спільно з працівником Калинівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області в НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ с. Сальник була проведена лекція для учнів 5-7 класів на тему: «Булінг - вмій протистояти!». 
  А також 28.02.2020 року працівником Калинівського бюро правової допомоги Аліною Пиндик була проведена лекція з учнями 8-11 класів на тему: «Булінг - вмій протистояти!». 
  Під час проведення лекції учні дізнались не лише про саме поняття булінгу, а й його основні ознаки, види булінгу, про небезпеку висвітлення особистих фото в соціальних мережах та спілкування з незнайомими «друзями». 
  Велику цікавість учнів викликала відповідальність за вчинення булінгу, суми штрафів, а також притягнення учня до відповідальності за булінг по відношенню до вчителя та навпаки вчителя за булінг до учня. 
  Варто звернути увагу на те, що учні чітко окреслили причини та наслідки булінгу та самостійно описали алгоритм дій учня у разі, коли стаєш жертвою чи свідком булінгу.


  03.03.2020 | Aдмін

  Вернутись назад